מימון לרכב

ליסינג הוא הלוואה לצורך רכישת רכב חדש או גם משומש, הלוואת ליסינג שונה מהלוואה בנקאית או כל הלוואה אחרת בעיקר בשל העובדה שבתום תקופת הליסינג לרוכש קיימת האופציה להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולגלגל את יתרת הסכום לתשלום לטובת עסקת ליסינג חדשה עם רכב חדש לחלוטין. כך אתם למעשה יכולים להחליף רכב כל שנתיים או שלוש שנים ולהישאר כל השנים עם רכב חדש באמתחתכם. עסקת ליסינג מימוני מהותה נהיגה ברכב חדש עם גמישות מיטבית בתכנית התשלומים לחברה ואפשרות השלמת הרכישה בסיום התקופה או החזרת הרכב לחברת הליסינג וקבלת רכב חדש באותו מודל.

אספנו עבורכם את היתרונות של ליסינג מימוני, על מנת שתוכלו להחליט בעצמכם באם לבחור בשיטה זו, כלהלן –

  • מחיר הרכב – בהרבה מקרים עסקת ליסינג מימוני תציע בפועל ריבית נמוכה יותר לעומת הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות. במודל הליסינג אין ריבית כמו שיש בהלוואה, אבל מחיר הרכב כולל גם את הרווח של חברת הליסינג.
  • אפשרות להחזר הרכב לחברה – ליסינג מימוני, בניגוד להלוואה וקנייה ישירות, מאפשר גמישות גם בסיום תקופת ההתקשרות ביניכם לבין חברת הליסינג. אתם יכולים לבחור באופציה של לשלם את התשלום הסופי ובכך להשלים את העסקה – להעביר את הבעלות על שמכם או לבטל את השעבוד על הרכב – ולחילופין אתם יכולים להחזיר את הרכב לחברה, לקבל זיכוי על התשלום על פי המחירון ובכך לסגור את התשלום הסופי או מה שנהוג בדרך כלל במקרים של החזרה – לקבל רכב חדש אחר ולהמשיך תשלומים חודשיים לעוד תקופה.
  • גמישות בתשלומים – יתרון משמעותי ביותר של ליסינג מימוני הינו הגמישות שהוא מאפשר בתשלומים לחברת הליסינג בניגוד להלוואה שבדרך כלל צריך לשלם בכל חודש תשלומי קרן פלוס ריבית או לתשלום מזומן מההון העצמי אשר מחייב להוציא בפעם אחת סכום גדול , ליסינג מימוני מאפשר גמישות מקיפה. כך ככל שתשלום המקדמה גבוה יותר, התשלומים החודשיים יכולים להיות נמוכים יותר. כך שיש חשיבות להון העצמי שאתם יכולים להעמיד לטובת המקדמה כאשר יש לו פתרון יעיל גם אם יש לכם לדוגמה חמישים אחוז מערך הרכב וגם אם יש לכם רק עשרים אחוז מערך הרכב.