ליסינג תפעולי

הצרכן הישראלי הבין בשנים האחרונות את מושג הליסינג על כל צורותיו השונות. חברות הליסינג מציעות פתרון איכותי ומיטבי לכל כיס ולכל דורש. תנאי התשלום והגמישות בתנאי העסקאות מביאים את חברות הליסינג לנתח שוק גדול. אם אין לכם אנרגיה, זמן או ידע כיצד לטפל ברכב שלכם, אם אין לכם כוח ללכת למוסך ולדאוג שמא רימו אתכם לשווא, כל אלה ועוד סיבות מספיק טובות כדי שתבחרו לעשות ליסינג תפעולי, אשר מציע את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

להלן נפרט את היתרונות של ליסינג תפעולי:

  • גמישות ארגונית – ליסינג תפעולי יאפשר לכם הרבה גמישות ארגונית, למשל הצעת כלי רכב חדשים לעובד כחלק מתנאי העסקתו, העברת רכב מעובד לעובד כחלק משינויים ארגוניים ואפשרויות לצמצום מידי בגודל הצי במקרה הצורך בעקבות הצמיחה או הצמצום של העסק אשר אותו אתם מנהלים.
  • תחזוקה מקצועית – תחזוקת כלי הרכב מתבצעת באופן שוטף ברמה הגבוהה ביותר, באחריות חברת הליסינג. צוות מקצועי דואג לכך שברכב שלכם יבוצעו כל הטיפולים אשר נדרשים באיכות הכי גבוהה שיש ובמועד אשר מתאים לכם. חברת הליסינג אחראית לבצע את מבחן הרישוי בזמן המתאים, וזאת לקיומו של כיסוי ביטוחי מלא בכל תקופת החכירה ולמתן מענה מיומן ומקצועי בכל מקרה של תקלה מכאנית או השבתת הרכב.
  • ראש שקט – העברת ניהול צי הרכבים לספק מיקור חוץ מאפשרת לעסק להתמקד בתחום העיסוק העיקרי שלו וזאת מבלי להתפרש לתחומים שאינם ליבת העסק ואינם מייצרים הכנסה.
  • חיסכון בעלויות – התמקצעות חברת ליסינג בכל הקשור לשירותים הניתנים לרכב, כמו למשל – תחזוקה וביטוח, מובילה לחיסכון ניכר בעלויות בהשוואה לאחזקת רכב בבעלות העסק עצמו. הרכב אינו רשום כנס בספרי העסק והיעדר הצורך בהשקעה בהון ראשוני ברכישת הרכב, מקלה באופן משמעותי על תזרים המזומנים של העסק.
  • הפחתת סיכונים וניהול תזרים קבוע וידוע מראש – שיטת ליסינג תפעולי לפיה חברת הליסינג היא האחראית לתחזוקת הרכב חוסכת הוצאות בלתי צפויות, כמו למשל – תאונות, תקלות, הזמנת כלי רכב חדשים ומכירת כלי רכב ישנים וכך מאפשרת תזרים הוצאות חודשי קבוע וידוע מראש לתקופת החכירה.

חיסכון במשאבים – ניהול הרכבים על ידי גורם חיצוני חוסך בעלויות התפעול, בכוח אדם מיותר, בזמן רב ובמשאבים.