טיפים להשכרת רכב חכמה

השכרת רכב היא אופציה מצוינת עבור אנשים שזקוקים לרכב לתקופה קצובה בזמן, לאנשים שמעוניינים לנסוע למקום ספציפי – כמו למשל לטיול בצפון ולאנשים שמעוניינים ליהנות מנסיעה ברכב בלי לרכוש רכב פרטי ובלי להצטרך לקחת אותו למוסך ולדאוג לביצוע כל הטיפולים השוטפים. אך כדי ליהנות מהיתרונות של השכרת רכב, חשוב לדעת כיצד להשכיר אותו בצורה נכונה, שכן כמו כל עסקה שאנו מבצעים, יש לדעת באילו פרמטרים להתמקד וכיצד ניתן למנוע טעויות.

אז איך להשכיר רכב? שני טיפים חשובים להשכרת רכב

עצה ראשונה – להבין מהי המטרה של הרכב ולבחור ברכב שמשרת את המטרה

ניתן להשכיר רכבים מחברות רבות שמציעות ללקוחותיהן דגמים שונים של רכבים. כדי לבחור ברכב המתאים יש לחשוב מהן המטרות שלו ואת מי הוא אמור להסיע – האם מדובר על משפחה גדולה שנוסעת לנופש או האם מטרת ההשכרה היא לצורך איסוף קרוב משפחה שהגיע מחו"ל. מטרת ההשכרה יכולה להיות גם העברת חפצים כבדים – דבר שנחוץ למשל במקרה שעוברים דירה. כמובן שאלו הן רק מספר דוגמאות למטרות האפשריות של השכרת רכבים.

לאחר שמבינים מהי המטרה של השכרת הרכב, יהיה ניתן לקבל החלטות שנוגעות לגודלו של הרכב, ביניהן: מספר מקומות הישיבה וגודל תא המטען. כמו כן, יש להחליט האם מעוניינים ברכב יוקרתי ומרשים או ברכב שניחן במראה סטנדרטי יותר, והאם מעוניינים בגיר ידני או ברכב אוטומטי ובצבע מסוים.

שאלה נוספת נוגעת למערכות הניווט, אנשים רבים מסתפקים באפליקציות ניווט במובייל בעוד חלק מהאנשים יהיו מעוניינים ברכב שמכיל מערכת GPS. נוסף על כך, יש לבדוק את אמצעי הבטיחות של הרכב. תחום הבטיחות הינו החשוב ביותר, לכן, יש לבדוק את כל הפרטים – לשאול אילו מערכות מותקנות ברכב ולא להתפשר על רמת הבטיחות. כמובן שיש להגדיר גם את התקציב.

עצה שנייה  – לבדוק את המצב הפיזי של הרכב ואת המערכות השונות בעת המסירה

כאשר מקבלים את הרכב, יש לבדוק אותו בצורה מקיפה. חשוב לבדוק את החלק הפנימי והחיצוני. יש לבדוק בין היתר האם מופיעים על הרכב שריטות או פגמים כדי למנוע מצב בו החברה תאשים את השוכרים בכך שהם גרמו להם ולוודא שהחלקים הפנימיים והחיצוניים תקינים ונקיים.

כמו כן, יש לבחון את מיכל הדלק. רוב החברות מספקות רכבים עם מיכל מלא ודורשות מלקוחותיהן לקבל את הרכב בחזרה עם מיכל מלא. יש לוודא גם שסוג הדלק ידוע. מעבר לזאת, יש לוודא שיודעים איך לפתוח את מכסה המנוע ואיך לכוון מגבים, אורות ומערכות אחרות.

חברה מקצועית ובעלת ניסיון שמספקת שירותי השכרת רכב תציע מגוון דגמים של רכבים ותקפיד להעביר אותם את הטיפולים הקבועים ולתחזק אותם באופן שוטף. חברה מקצועית ואמינה תוכל לסייע לכל לקוח למצוא את הרכב שעונה על צרכיו.